Меню

Митний брокер в Одесі

1

Митний брокер в Одесі – це особа, яка здійснює посередницьку діяльність у процесі митного оформлення вантажів, при їх переміщенні через митний кордон України.

Митний брокер ТОВ «Колесо Груп» в Одесі – це компанія, що володіє ліцензією і повним пакетом документів, для виконання митно-брокерських послуг в Одесі, отримані в спеціальному центральному органі виконавчої влади в галузі Української митної справи.

На сьогоднішній день компанія ТОВ «Колесо Груп» володіє всім – документами, добре налагодженими зв’язками і великим досвідом роботи співробітників, необхідним для надання професійних і своєчасних послуг митного брокера в Одесі. Також, юридичний відділ нашої компанії готовий надати суб’єктам ЗЕД повні спектр юридичних послуг: юридичний супровід вантажів, представлення та захист інтересів клієнтів на всіх етапах митно-брокерських послуг, включаючи представлення інтересів в Одеському суді, правове врегулювання суперечок на основі зарубіжного та вітчизняного законодавства.

Послуги митного брокера в Одесі

Наші митні брокери – це досвідчені фахівці у сфері митного оформлення вантажів в Одесі. Команда компанії ТОВ «Колесо Груп» забезпечить надійне і якісне супровід ЗЕД при зверненні в українську митну службу. Наші митні брокери грамотно проведуть декларування та обробку вантажів, не залежно від того, яким видом транспорту надійшов вантаж. Митний брокер виконає свою роботу в найкоротші терміни і на умовах максимально вигідних для клієнта, осуществляеющего експорт або імпорт в Україну. Послуги митного брокера в Одесі надають професіонали своєї справи з великим досвідом роботи в даній сфері.
Послуги митного брокера в Одесі можуть поширюватися як на одиничну операцію, так і на обслуговування всіх зовнішньоторговельних операцій клієнта, після укладення договору із замовником у письмовому вигляді.
Вартість послуг митного брокера в Одесі залежить виключно від обсягу і виду роботи. Завдяки комплексному підходу митних брокерів компанії ТОВ «Колесо Груп» до поставленої роботі і чіткій взаємодії наших фахівців з різних сфер діяльності, клієнти завжди можуть розраховувати на значну економію коштів і часу на операції з Митною службою України.

Багаторічний досвід роботи наших митних брокерів дозволяє ефективно і в самі стислі терміни усувати різного роду питання і проблеми, що супроводжують митне оформленням вантажу в Одесі, які не можуть бути дозволені самостійно.

Митний брокер в Одесі
Комплекс послуг митного брокера в Одесі включає в себе:
– Консалтинг ЗЕД, підготовка всіх необхідних документів, розробку схем здійснення угод;
– Повна консультація з питань ЗЕД;
– Акредитацію або переакредитацію підприємств в Митній службі України;
– Повне митне оформлення вантажу в Одесі;
– Оформлення Свідоцтв про допуск автомобіля до перевезення митних вантажів;
– Визначення коду товару;
– Розрахунок всіх митних платежів;
– Заповнення необхідних бланків, накладних;

Митний брокер ТОВ «Колесо Груп» – надійний представник Вашого бізнесу в Одеській митниці!

Замовити послуги митного брокера в Одесі

Замовити послуги митного брокера в Одесі, а також отримати вичерпну інформацію з будь-якого питання, пов’язаного з митним оформленням, Ви можете за номерами телефонів, які вказані в розділі «Контакти», а також заповнивши форму зворотного зв’язку.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

І ми зв’яжемося
протягом 30 хвилин