Меню

Доставка товарів та вантажів з Китаю до України

kitay
Шукаєте компанію, яка б змогла організувати доставку товарів та вантажів з Китаю до Одеси, і повністю взяла на себе його митне оформлення і надалі перевезення і доставку по території України? Вважайте, що питання доставки товарів і вантажів з Китаю до Одеси вже вирішене. Одним з основних видів діяльності компанії ТОВ «Колесо Груп» є оптова та роздрібна доставка товарів з Китаю в Одесу. Товари з Китаю, на сьогоднішній день, займають лідируюче місце, серед усіх імпортованих товарів в Україну. І це не дивно, адже вартість цих товарів значно нижче вітчизяних аналогів, що в свою чергу створює колосальний попит на них, і сьогодні, без перебільшення, можна сказати, що товари з Китаю – найболее популярні товари в світі.

Товари з Китаю

Найпопулярніші і часто доставляються товари з Китаю:
– Побутова техніка;
– Промислова продукція;
– Недорогі будівельні матеріали;
– Всі види обладнання з Китаю;
– Сувеніри і сувенірна продукція;
– Кухонне обладнання та приладдя;
– Одяг;
– Взуття;
– Шкіргалантерея;
– Аксесуари;
– Автомобільні запчастини та аксесуари;
– Музична техніка;
– Текстиль та швейна фурнітура;

Доставка вантажів з Китаю до Одеси
Процес доставки товарів та вантажів з Китаю відбувається різними видами транспорту. Компанія ТОВ «Колесо Груп» організовує для Вас доставку товарів з Китаю авіа- і морським транспортом, а також авто- і ж / д транспортом по території України.

Доставка вантажів з Китаю до Одеси авіатранспортом значно скорочує терміни перевезення товарів на територію України, але разом з цим йде подорожчання доставки. Доставка вантажів з Китаю морем, займе, в середньому, від 30 до 60 днів, включаючи час, необхідний для митного оформлення вантажу. При необхідності розробляється мультимодальна схема доставки вантажів з Китаю з використанням різного виду транспорту на різних етапах перевезення.

Компанія ТОВ «Колесо Груп» пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг з доставки товарів і вантажів з Китаю до Одеси. Довірити доставку товарів та вантажів з Китаю до Одеси фахівцям компанії ТОВ «Колесо Груп» – значить довірити свій бізнес професіоналам своєї справи, робота яких полягає не тільки в якісному та своєчасному перевезення вантажу, а й у всеосяжній консультації клієнта, відповіді на всі Ваші запитання .
Замовивши доставку товарів та вантажів з Китаю до Одеси у компанії ТОВ «Колесо Груп» Ви отримуєте:

– Найоптимальніший і економічно вигідний спосіб доставки товарів і вантажів з Китаю до Одеси

– Доставку товарів та вантажів з Китаю до Одеси хорошої якості за помірну ціну

– Професійну доставку товарів та вантажів з Китаю до Одеси різними видами транспорту

– Повну гарантію збереження Ваших товарів і вантажів з Китаю

Замовити доставку товарів та вантажів з Китаю до Одеси
Замовити доставку товарів та вантажів з Китаю до Одеси, а також отримати вичерпну інформацію з будь-якого питання, пов’язаного з перевезенням з Китаю в Одесу, Ви можете за номерами телефонів, які вказані в розділі «Контакти», а також заповнивши форму зворотного зв’язку.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

І ми зв’яжемося
протягом 30 хвилин