Меню

Доставка з Росії в Україну від «Колесо Логистикс»

Наша компанія ТОВ «Колесо Логистикс» пропонує вам доставку товарів з Росії в Україну. Ми працюємо з усіма типами вантажів, забезпечуємо стислі терміни поставок – від 8 робочих днів, а також даємо гарантії якості виконання роботи, прописуючи їх в офіційному договорі.

З якими вантажами ми працюємо

Доставка вантажів з Росії в Україну для нас – пріоритетний напрямок роботи, відкрите більше 3 років тому. За цей час ми напрацювали достатній практичний досвід і тому пропонуємо вам транспортування будь-яких товарів, імпорт і експорт яких не заборонений чинним законодавством України.

Найчастіше ми працюємо з:

 • тканинами для швейних виробництв;
 • виробничим обладнанням для всіх галузей;
 • одягом – і дорослої, і дитячої;
 • запасними частинами для авто, побутової техніки, спецтехніки і так далі

і іншими популярними типами вантажів. Приймаємо до обробки і будь-які інші товари – наприклад, дитяче харчування, швейні машинки, велосипеди і так далі.

Товари особливих груп. Працюємо з товарами, які вимагають спеціальних умов зберігання і транспортування. Наприклад, приймаємо до перевезення Росія-Україна лікарські засоби, фрукти і овочі, ковбасні продукти. Надаємо транспорт з рефрижератором, щоб забезпечити необхідний температурний режим.

Негабариту. Здійснюємо вантажоперевезення Росія-Україна в тому числі і з негабаритним вантажем. Надаємо свій транспорт: напівпричепи фури від 60 до 120 кубів або фури-важковаговики зі спеціально обладнаними причепами. Гарантуємо збереження товару при транспортуванні, прописуємо умови поставок в договорі.

Збірні грузи. Пропонуємо доставку посилок з Росії в Україну, комплектуючи їх в збірні вантажі. Ви платите не за весь транспорт, а тільки за яку він обіймав в ньому обсяг, завдяки чому економите на постачання і отримуєте швидке транспортування.

Як ми проводимо доставку товарів з Росії

Весь процес перевезення вантажів за маршрутом Росія-Україна ділиться на кілька етапів:

 1. Приймаємо у вас заявку на транспортування, уточнюємо обсяги партії та інші важливі параметри.
 2. Опрацьовуємо оптимальний маршрут і відправляємо транспорт в зазначений населений пункт або використовуємо автотранспорт нашого парку в Росії.
 3. Проводимо складську обробку партії, якщо це необхідно: переупаковували, маркуємо, вантажимо товари.
 4. Привозимо партію до кордону, висилаючи звіти про місцезнаходження машини за запитом.
 5. Проводимо процедуру митного оформлення, якщо це необхідно. При необхідності беремо на себе весь документообіг.
 6. Перевозимо партію через кордон і доставляємо її в зазначений пункт призначення, при необхідності відправляємо її на свій склад для зберігання або консолідації (об’єднання).

Всі етапи доставки і конкретні послуги нашої компанії прописуються в офіційному договорі.

Ми виконуємо і «одноразові» замовлення, і організуємо поставки на постійній основі. При необхідності використовуємо не тільки автотранспорт, але і авіатранспорт, морські судна або комбінуємо кілька типів транспорту для доставки однієї партії.

Терміни доставки

Вантажоперевезення з Москви та інших міст Росії займають 8-10 календарних днів, в залежності від віддаленості регіону відбуття партії. Доставка з Казахстану займає 12-14 днів. Ми завжди повідомляємо точну дату прибуття товару перед тим, як укласти контракт.

Розцінки на вантажоперевезення Росія-Україна

Ціна на транспортування розраховується індивідуально і залежить від декількох факторів: обсягу партії, маршруту перевезень, типу вантажу і так далі. Наш менеджер розраховує попередню вартість в процесі першої консультації. Точна сума повідомляється після уточнення всіх нюансів процесу.

Чому варто звернутися до нас

ТОВ «Колесо Логистикс» заслужило хорошу репутацію, тому що ми:

 • пропонуємо розвинену мережу перевезень між двома країнами;
 • непереданих роботу підрядникам, а робимо її самі, що економить бюджет;
 • гарантуємо збереження товару і його доставку в строк;
 • працюємо з будь-якими регіонами;
 • проводимо митне оформлення в стислі терміни, не допускаючи форс-мажорних ситуацій і затримок.

Крім того, ми надаємо повний комплекс послуг: вам не доведеться звертатися в кілька компаній для організації поставок.

Хочете замовити вантажоперевезення з Росії? Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом, наприклад – зателефонуйте +38(‎073) 800-81-84 або напишіть на електронну пошту – її адреса вказана в шапці сайту.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

І ми зв’яжемося
протягом 30 хвилин