Меню


Митний брокер в Одесі

ТОВ «Колесо Логістікс» - це команда досвідчених фахівців, здатних швидко і ефективно вирішувати будь-які питання, пов'язані з митним оформленням вантажів, кваліфіковано надавати допомогу в розмитненні вантажів і забезпечувати своєчасну доставку товару клієнту.

Ми надаємо послуги з перевезення вантажу, як з локальних так і віддалених частин земної кулі та подальшої його доставці за місцем вимоги клієнта. Наша діяльність не обмежується портами Одеси та Іллічівська, організовуємо експедирування через залізничні, дорожні та авіа повідомлення по всій Україні.

ТОВ «Колесо Логістікс» ставить своєю метою і гарантує високу увагу до деталей і нюансів при митному оформленні вантажу, а так само перевезення Вашого вантажу з точки А в точку Б, надаючи можливість нашим клієнтам отримувати актуальну інформацію про стан і місцезнаходження їх вантажу в будь-який час доби.

Ми працюємо у всіх транзитних напрямках, що робить доступним доставку вантажу з найбільш віддалених точок земної кулі.

Спектр спеціалізацій:
- Митне оформлення вантажу
- Доставка товарів з Китаю
- Сертифікація вантажу
- Авто, авіа-і ж / д перевезення
- Юридичний супровід вантажів
- Перевезення спец. вантажів

Співпраця з ТОВ «Колесо Логістікс» - це ряд беззаперечних переваг, що дозволяють забути про будь складнощі, пов'язані з митним оформленням, перевезенням і доставкою вантажів.

Митний брокер в Одесі - це особа, яка здійснює посередницьку діяльність у процесі митного оформлення вантажів, при їх переміщенні через митний кордон України.

Митний брокер ТОВ «Колесо Логістікс» в Одесі - це компанія, що володіє ліцензією і повним пакетом документів, для казания митно-брокерських послуг в Одесі, отримані в спеціальному центральному органі виконавчої влади в галузі Українського митної справи.

На сьогоднішній день компанія ТОВ «Колесо Логістікс» володіє всім - документами, добре налагодженими зв'язками і великим досвідом роботи співробітників, необхідним для надання професійних і своєчасних послуг митного брокера в Одесі.

Розмитнення вантажів в Одесі

Напрацьований нашими брокерами колосальний досвід роботи в такій сфері, як розмитнення вантажів, дозволяє нам здійснювати процедуру розмитнення вантажу максимально чітко, злагоджено і грамотно у всіх аспектах юриспруденції.

Розмитнення вантажів митними брокерами компанії ТОВ "Колесо Логістікс" здійснюеться з урахуванням особливостей перевезення доставляється вантажу, а особливий підхід до будь нашому клієнту гарантує найкращий результат, низькі ціни, і як наслідок довге і взаємовигідне співробітництво.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

І ми зв’яжемося
протягом 30 хвилин